8 מרץ, 2022

"הטרימינג והקיורינג מעולים", אומרת עדינה. "יכולתי לנווט בעזרתו את הכאב", מעיד ארסני. "החדיר בי אנרגיות ותחושה טובה", מספר מאור. שאלנו את חברי קהילת המטופלים G-mmunity על חווית הטיפול של G200 במהלך הפיילוט. זה מה שהיה להם לומר

תהליך טיפוח הזנים של Canonic נשען על תרומתם הייחודית של חברי קהילת המטופלים G-mmunity, שמספקים משוב מתמיד על החוויה הטיפולית שלהם. מאות מחברי הקהילה לקחו חלק בפיילוט מיוחד, במסגרתו התנסו בתפרחות של G200 וסיפקו תובנות חיוניות, שיסייעו בהשבחת הזנים בשלבי הפיתוח הבאים.

מהמשוב עולה כי המשתתפים דיווחו שהמוצר הינו היברידי עם נטייה חזקה לאינדיקה, והחל מהאצווה הבאה הוא אף יוגדר ככזה וכך גם יצוין על האריזה. 87% מהמטופלים דיווחו של-G200 השפעה מרגיעה ומקלה על הכאב. אבל מספרים זה לא הכל. שוחחנו עם שלושה מחברי הקהילה כדי ללמוד לעומק על התנסותם עם המוצר.

"חיכיתי הרבה זמן לזן כזה. G200 נותן לי לעבור טוב את היומיום"

"מיד כשהתחלתי את הפיילוט הופתעתי לטובה מהנראות של הפרחים, מהטרפנים ומההשפעה", מספרת עדינה ולרשטיין, בת 65 מאזור השרון, מדריכת קנאביס, יועצת זנים וטועמת זנים בעברה. "G200 שחרר לי את השרירים, הרפה אותם. לא כאב לי כלום ולא הייתי צריכה לקחת משכך כאבים לאורך הפיילוט".

עדינה סובלת מפיברומיאלגיה, פריצות דסק ודלקת פרקים חמורה. היא אף מקבלת טיפולים מונעים מחשש להישנות מחלת סרטן. לדבריה, במהלך הפיילוט סייע לה G200 רבות בתפקוד היומיומי. ״זה נתן לי המון אנרגיה. בישלתי, יצאתי מהבית, היה לי חיוך על הפנים, חיכיתי לזן כזה הרבה זמן. זה לא זן מפיל, אלא זן שנותן וייב מצוין, תחושה טובה. G200 נותן לי לעבור טוב את היומיום".

עדינה מאפיינת את הריח של התפרחת כ"מעט אורני-לימוני, עם ניחוחות של עשבי תיבול. מאוד אהבתי את הארומה", היא מציינת, "אני מעשנת קנאביס רפואי נקי, ללא טבק, והטעמים הורגשו באופן ברור. אהבתי אותם".

"הנראות של הפרח מדהימה", היא מוסיפה, "הטרימינג והקיורינג מעולים, זה פרח מלא טריכומות וטרפנים. הטרפנים נותנים טעם מעולה, הטריכומות היו מלאות והשפיעו בצורה מדהימה. תענוג לגלות שיש מי שיודע לגדל קנאביס רפואי כמו שצריך. אני ממליצה מאוד על G200 למי שזה מתאים לו. לדעתי הוא מתאים גם לפוסט טראומתיים, כי זה זן ש'מחייך' ונותן מצב רוח טוב". "הכאב לא פיתח עמידות ל-G200 וזה חשוב מאוד"

"הכאב לא פיתח עמידות ל-G200 וזה חשוב מאוד"

ארסני גורוחובסקי, בן 28, מחולון, סבל בעבר מגידול בעמוד השדרה ומאז מתמודד עם כאבי גב כרוניים. לאחר שגילה במהלך טיפוליו את התועלות הרפואיות של הקנאביס הוא הצטרף לפיילוט של Canonic. לדבריו, השפעת התפרחת נותרה בעינה במשך כל תקופת ההתנסות.

"במהלך הפיילוט ה-G200 עזר לי לכאבי הגב, ולא משנה מתי נעזרתי בו", מדגיש ארסני, "היו חודשים שאף זן לא עזר לי לכאב, וכאן נעזרתי ב-G200 במשך שבועות ובכל פעם שטיפלתי באמצעותו, הכאב חלף. זה אומר שהכאב לא פיתח עמידות ל-G200 וזה חשוב מאוד. יכולתי לנווט בעזרתו את הכאב. הוא עזר לי כשהייתי צריך להירדם ומצד שני תרם לי כשהייתי צריך להיות מפוקס. יש לי לפעמים כאבים שמונעים ממני לטפל בילד שלי, או אפילו לאכול בנחת, ועם G200 הייתה חוויה מצוינת, זה עזר לי להתחבר לילד, במשך שבועות עישנתי רק את G200".

בפיילוט נשאלו חברי קהילת המטופלים G-mmunity "אילו מהריחות הבאים מאפיין לדעתך את התפרחת?". 19% ענו פירותי, 16% אורני, 13% אדמתי, 10% חריף, 8% מתקתק, 7% לימוני והשאר תיארו אותו כריח הדרים או אגוזים. ארסני מספר כי חווה "ניחוח מתוק. אני מעשן נקי ולא השתעלתי, כך שזה מחליק טוב".

בנוסף, ארסני ציין לטובה את היכולת של G200 להתאים את עצמו לסדר היום של המטופל, לגרום לתחושות חיוביות ולהקל על הכאבים לאורך שבועות ארוכים. "הופתעתי למצוא מוצר איכותי מאוד וברמה גבוהה", הוא מסכם. "הופתעתי לטובה גם מההשפעה. בניגוד לזנים שמובחנים כסאטיבה או אינדיקה אשר לכל אחד מהם השפעה מסוימת, ההשפעה של G200 השתנתה בהתאם לפעילות. זה זן לגמרי אינדיבידואלי. G200 גרם לי לתחושות שונות וחיוביות. זה 'חיבר' אותי".

"התפרחת החדירה בי אנרגיות ותחושה טובה"

מאור, בן 45, מתל אביב, סובל מבעיות גב תחתון שמקרינות לרגלו הימנית. "אני סובל מזה כבר למעלה מעשר שנים. הכאב בא והולך והקנאביס הרפואי מקל על הכאב", הוא אומר. "אני כל הזמן מנסה זנים. בפעם הראשונה שטיפלתי בעזרת G200, סבלתי משרירים תפוסים והוא הרפה לי אותם לגמרי ועזר לי לישון בלילה. הזן הרגיש לי יותר אינדיקה, למרות שמבחינת הטעם, התחושה לאורך הפיילוט הייתה של סאטיבה, טעם אוורירי".

"G200 זן מצוין. אחלה גנטיקה", מסכם מאור, "כשהייתי בפעולה התפרחת החדירה בי אנרגיות ותחושה טובה וכשהייתי במנוחה היא הרגיעה וסייעה להירדם".

חוות הדעת של חברי G-mmunity מסייעות כאמור לחוקרים בחוות הפיתוח לאתר בדיוק רב יותר זנים עם תכונות רצויות. כך למשל, עם סיום הפיילוט, היו מטופלים שביקשו להעצים את הריח והטעם ולהעלות את אחוז הלחות בתפרחת. על סמך משוב זה המשיכו צוותי Canonic לשפר את המוצר, באמצעות תהליך טיפוח מבוסס מדע.

הקהילה מקבלת גישה למידע על עולם מדע הקנאביס וחבריה משתתפים בפיילוטים ומתנסים בזנים חדשים לפני כולם. אם אתם מטופלים בעלי רישיון קנאביס רפואי בתוקף, המעוניינים לחוות את מוצרינו ראשונים, אנחנו מחכים לכם. ההרשמה אינה כרוכה בתשלום. כך, ביחד אתכם, נפרוץ דרך לטיפול איכותי יותר בקנאביס.

Canonic מגזין

bred-article-banner

הכירו את דור המוצרים הראשון שמבוסס על הכלאות חכמות

סדרת המוצרים החדשה שלנו פותחה באמצעות גנומיקה חישובית, על סמך משוב ממטופלים ישראלים ובהתאם להעדפותיהם. והתוצאה: זני קנאביס ...

קרא עוד

מחתימים דרכון בפורטוגל: המהלך ההיסטורי של קאנוניק

מרגע שניתן האישור, יצאה קאוניק למרוץ דו-מסלולי: טיפול בכל האישורים הרגולטוריים במקביל ליצירת שרשרת אספקה למכירות באירופה בדגש ...

קרא עוד

בוחרים טיפול רק על פי רמת ה-THC? יכול להיות שאתם טועים

רבים סבורים כי רמת  THC  גבוהה פירושה   חוויית טיפול איכותית ועוצמתית יותר, אבל מחקר של אוניברסיטת קולורדו חשף ממצא מפתיע  ...

קרא עוד